Web2
Meist
Web2
KINKEKOMPLEKTID
Web2
Kaubamärkidest
Web2
Tootekataloog
Web2
Soin Dermatologique
Web2
Hooldused
Web2
UUDISED
Web2
Salongid
Web2
Kontakt
Web2
Logi sisse
Web2 Web2
 

Web2 Näohooldused
Web2
Web2
"KOOKON" VAHTMASKIGA hooldused
Web2
MODELLEERIV MOSAIIK MEETOD
Web2
THALASSO hooldused
Web2
MODELLEERIV SILMAÜMBRUSE HOOLDUS THALASSO MASKIGA
Web2
PERFECTING LIFT Pinguldav hooldus
Web2
PROFILIFT - Näoprofiili taastav hooldus
Web2
TENDERNESS - õrna ja tundliku naha hooldus
Web2
MILLE RADIANCE TREATMENT
Web2
HOOAJA HOOLDUSED
Web2
Web2 Kehahooldused

 

"KOOKON" VAHTMASKIGA hooldused

Print Prindi

 

 

 

Kookon“ vahtmaskiga näohoolduses keskendutakse lõõgastumisele ja heaolutundele. See on eriline tänu kasutoovale massaa˛ile, millega kaasnevad individuaalsed hoolduse etapid, lõõgastab näojooni, silub nahka ning varustab sidekude energiaga.
Puhastamine, aktiivainete kokteilid, näomask ja mõnusalt pehme vahumask – mis mähib näo justkui kookonisse – varustab nahka ülikontsentreeritud toimeainetega, annab sellele uuendatud energia ning elastsuse. Paneb naha pakatama tervisest ja elujõust.

 

Hooldused „kookon“- vahtmaskiga:

Niisutav hooldus „Kookon“-maskiga – äärmiselt lõõgastav hooldus elutule ja kuivale nahale. Tulemuseks on rikkalikult niisutatud ning värskendatud nahk.
Taastav pinguldav hooldus – intensiivselt pinguldav hooldus vananevale lõtvunud nahale. Tulemus: koheselt nähtav lifting – efekt, nahk on sile, vitaalne ning särav.
Särahooldus väsinud ja elutule nahale - väsinud, vananemismärkidega, kortsudega nahale, millel puudub sära. Tulemus: naha jume on paranenud, väsimusmärgid ja kortsud on märgatavalt ning püsivalt vähendatud.
Luksuslik särahooldus väsinud ja elutule nahale –
Luksuslik vitamiinihooldus eksklusiivne säraandev salongihooldus väsinud, stressis ja tuhmile nahale. Aktiivseim toimeaine hoolduses on puhas kontsentreeritud C-vitamiin. Tulemuseks on uuendatud, pinguldatud ning suurepärase noorusesära taastanud nahk.
Taastav iluhooldus vahtmaskiga (kaaviarimaskiga) – rikkaliku lõõgastust ja pehmust pakkuv hooldus. Tulemuseks: nahk on ülesturgutatud ning sära ja kirkus on taastatud. Jume on heledam ning naha tekstuur peenem.
Perfecting Lift „Kookon“-maskiga hooldus- vananevale, säratule ning lõtvunud nahale. Jume on säravam, nahk on taastanud vitaalsuse, tugevam vastupanuvõime välistele ärritajatele

 
Web2
Ivask Kosmeetika OÜ Liivalaia 33 (Olümpia hotelli Lembitu tänava poolne külg, 1 korrus, Tallinn Tel: +372 6 557 051 Mob: +372 51 84 976 E-post: info@mikosmeetika.ee
Web2